Neljapäev, 30. jaanuar

Hommikul olid minul käsivarred võrkpallist korralikult paistes, Annal ka sinikad. Vähemalt olime mängust viimast võtnud. Hommikul tööle jalutades oli ilm jälle päris ilus ja ütlesin Annale, et kui huvitav, et meie üldse vihma pole saanud, kuigi kõik räägivad, et Pisa ilm väga halb on. Anna noomis mind, et ma ära ei sõnuks.

Lõuna ajal sõime jällegi risottot, seekord mereandidega. Anna palus endale ka parmesani peale ning minule pandi juba küsimata. Pärast seletas Igo, et itaallastel on väga selge kord – kalaga juust kokku ei käi. Seega olime end näidanud täielike välismaalastena, kes itaalia toidust midagi ei jaga :).

Täna oli jälle see päev, kui meie kontor tühi oli. Pärast lõunat hakkas järsku meie laual olev telefon helisema. Olime segaduses, sest tõenäosus, et helistaja inglise keelt oskab, tundus päris väike. Seega otsustasime telefoni ignoreerida. See aga helises ja helises ja… lõpuks Anna võttis vastu – “Ei, sellist meest ei ole meie kontoris. Te helistate üldse valesse ruumi.” Mis tegi mulle nalja, sest meil polnud veel sugugi kõigi meie toa inimeste nimed selged ega ka ruumi numbrit poleks ma peast teadnud. Anna oli aga endas üsna veendunud. Loodetavasti leidis helistaja õige koha lõpuks üles.

Õhtul olime mõlemad üsna väsinud, seega otsustasime laisad olla ja trenni mitte minna. Õues sadas korralikult vihma (nii palju siis mitte ära sõnumisest!). Meie kodutee viis pikalt suure sõidutee ääres, saime kõvasti kiljuda ja autode poolt pritsitava vee eest ära hüpata. Vihmavarjudest hoolimata olime hotelli jõudes läbimärjad – igal juhul oli lõbus kogemus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s